świeca sojowa z drewnianym knotem

Świeca sojowa w drewnianym knotem – dlaczego drewniany knot?

Świeca sojowa z drewnianym knotem to nasza propozycja dla wszystkich miłośników naturalnych produktów. W naszych świecach postawiliśmy na naturalne drewniane knoty, ponieważ zależało nam przede wszystkim na knocie, który w 100% będzie naturalny. Zaletą knotów drewnianych jest fakt, że nie trzeba ich niczym nasączać, gdyż naturalne drewno pięknie się spala. Wiele osób uważa, że obserwowanie jak spala się świeca z drewnianym knotem, jest odprężające i uspakajające. Myślimy, że jest w tym sporo prawdy.

Jak spala się knot drewniany?

Knoty, z których korzystamy, spalają się delikatnie i ogrzewają świece równomiernie. Po zgaszeniu świecy wyczuwalny jest delikatny zapach palonego drewna. Pamiętaj, aby przed każdym kolejny odpaleniem oderwać spaloną część drewnianego knota. Dzięki temu świeca będzie spalała się w odpowiedni sposób i wyczuwalny będzie zapach olejków eterycznych.

Jak palić świece sojową z drewnianym knotem?

Świecę sojową z drewnianym knotem palimy przez 3-4 godziny jednorazowo. Taki czas palenia pozwoli na równomierne roztopienie się wosku. Pamiętaj, aby przed każdy kolejnym zapaleniem świecy oderwać spaloną część knota.

Świece sojowe z olejkami eterycznymi

Wszystkie kompozycje zapachowe jakie wyczujecie w naszych świecach to mieszanki naturalnych olejków eterycznych. Olejki eteryczne mają działanie aromaterapeutyczne, oznacza to, że pozytywnie wpływają na naszą dusze i ciało.

W skład świec sojowych FIHARMONY wchodzą: naturalny wosk sojowy, olejki eteryczne, najwyższej jakości szkło z polskiej huty, drewniany knot oraz dekielek. Staramy się, aby produkty z których korzystamy były wykonane przez małe zaprzyjaźnione firmy.

>KLIKNIJ< i sprawdź dlaczego warto wybrać naturalne kompozycje zapachowe.

Każda z naszych świec spala się około 40 h, co pozwala na czerpanie przyjemności z zapachu przez długi czas. 🙂

Poznaj nasze wyjątkowe zapachy: