naturalne świece sojowe zapachowe

Słodki zapach np. czekoladki, niska cena, kolorowy wosk – czego chcieć więcej?
Niestety takie świece zapachowe składają się z parafiny, czyli pochodnej ropy naftowej, syntetycznych zapachów i barwników. Warto o tym pamiętać kupując kolejne świece do domu i paląc je w zamkniętym pomieszczeniu przez kilka godzin… Naturalne zapachowe świece sojowe okażą się idealnym zdrowym zamiennikiem.

Naturalne zapachy w świecy sojowej FIHARMONY

Nasza firma nie oferuje świec o zapachu ciasteczek, lodów, szarlotki itd., gdyż takie zapachy nie są do uzyskania z naturalnych składników. Ideą naszej firmy było stworzenie produktu naturalnego, który oprócz pięknego naturalnego zapachu, będzie się wyjątkowo prezentował, a każdy składnik świecy sojowej będzie naturalny i najwyższej jakości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym wpisem odnośnie różnic między olejkami zapachowymi, a olejkami eterycznymi.
>SPRAWDŹ RÓŻNICĘ<

Dlaczego warto wybrać naturalne świece zapachowe sojowe z olejkami eterycznymi?

  • Olejki eteryczne w przeciwieństwie do olejków zapachowych (syntetycznych) pozyskiwane są z naturalnych składników np. z kwiatów, liści, owoców, nasion.
  • Wosk sojowy jest produktem naturalnym pozyskiwanym z ziaren soi i nie zawiera toksycznych substancji.
  • Olejki eteryczne mają pozytywny wpływ na nasza duszę i ciało. Świece sojowe z olejkami eterycznymi okażą się idealne do aromaterapii.
  • Świece sojowe palą się ok 50% dłużej niż świece parafinowe.
  • Każda świeca, którą oferujemy została stworzona ręcznie z najwyższą starannością.

Postaw na świece zapachowe, które nie tylko pięknie pachną, ale także nie zawierają szkodliwych substancji! Postaw na produkty FIHARMONY, które tworzone są z pasją, a składniki w nich zawarte pozytywnie wypłyną na Ciebie i Twoje otoczenie.


Poznaj naszą ofertę na świece sojowe z olejkami eterycznymi: